Rok szkolny 2023-2024

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

SALAMO! Przywitanie z Madagaskarem - Zaproszenie na warsztaty w Miejsko-Gminnej Bibliotece w Mordach

Co robić w długie zimowe wieczory? Jak przenieść się w odległe zakątki świata z krainy marzeń? Z odpowiedzią na te pytania i rozwiązaniem przychodzi Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Mordach, proponując warsztaty przygotowane przez Stowarzyszenie Pracowania Etnograficzna, które ruszają już 1.12.2023 r. o godz. 16.00!

Dlatego też w imieniu biblioteki serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zapisywania najmłodszych na bezpłatne zajęcia z zakresu edukacji międzykulturowej dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym z rodzicami/opiekunami. Zapisy trwają do 28.11.2023 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Mordach. Na prawdę warto skorzystać!

 

24 listopada 2023

Fotograf w przedszkolu!

Dnia 23 listopada 2023 r. (czwartek) od godziny 8.00 dzieci przedszkolne będą mogły wziąć udział w sesji zdjęciowej "Świąteczna przygoda". Zdjęcia będą wykonywane przez fotografa najpierw w budynku C, a później w budynku A.

20 listopada 2023

"Bitwa na nakrętki" - czas start!

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji zbiórki plastikowych nakrętek. W tym roku szkolnym przedszkolaki oraz uczniowie klas I–VIII biorą udział w konkursie „Bitwa na nakrętki”. Finał akcji odbędzie się 9 czerwca 2024 roku. Konkurs jest akcją charytatywną Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci - fundusze pozyskane ze sprzedaży nakrętek zostaną przekazane na realizację jej celów statutowych. Celem konkursu, oprócz zbierania nakrętek, jest też promowanie ekologicznego stylu życia wśród dzieci i młodzieży.

Zebrane nakrętki przynosimy do p. Katarzyny Kulik (przedszkole)p. Niny Chęcińskiej (budynek A) oraz do p. Agnieszki Genei (budynek B)Czyste nakrętki powinny być włożone do reklamówki z karteczką zawierającą: imię, nazwisko oraz klasę ucznia przekazującego nakrętki.

Liczymy na Was! Pomagajmy wszyscy!


 

28 września 2023
Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Nauczyciele uczący w przedszkolu w roku szkolnym 2023-2024

Wychowawcy grup:

3-latki A - Katarzyna Ostas (bud. C)

4-latki A – Monika Lipińska (bud. C)

4-latki B – Sylwia Radzikowska (bud. C)

5-latki A – Katarzyna Szakoła (bud. A)

5-latki B – Katarzyna Kulik (bud. A)

6-latki A – Magdalena Jaszczuk (bud. A)

6-latki B – Beata Florczykiewicz, Grażyna Serzysko (bud. A)

Pozostali nauczyciele uczący w przedszkolu

Agnieszka Aftyka - j. angielski

Wioletta Gmaj - religia

Anna Maciołek – edukacja przedszkolna

Marta Jaszczuk – edukacja przedszkolna

Jolanta Hoduń – biblioteka

Jolanta Goś – logopeda

Katarzyna Konopka – nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne (wspomaganie), administrator strony internetowej przedszkola

 

20 września 2023

Przedszkole rusza 1 września!

30 sierpnia 2023

Zaproszenie na dni adaptacyjne w przedszkolu

18 sierpnia 2023