5-latki Krasnale

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Listopad z życia Krasnala

Listopad z życia Krasnala

Listopad był miesiącem bardzo pracowitym. Zaczęliśmy go od wizyty na Cmentarzu Parafialnym. W listopadzie obchodziliśmy wiele świąt: Międzynowodowy Dzień Postaci z Bajek, Dzień Pluszowego Misia oraz Anrzejki.

Zaangażowaliśmy się również w akcję "Szkoła do Hymnu".

Dowiedzieliśmy się wielu ciekawostek o dinozaurach, wulkach i powstaniu węgla oraz soli. Stworzyliśmy farbę 3-D. Braliśmy również udział w zajęciach "Kodowanie na dywanie".

1 grudnia 2022
Magdalena Jaszczuk
Przejdź do - Październik z życia Krasnala

Październik z życia Krasnala

W październiku korzystaliśmy z uroków polskiej, złotej jesieni. Ogladaliśmy teatrzyk pt. "Kopciuszek". Zawitało również do nas Planetarium, gdzie mieliśmy możliwość poszerzyć wiedzę na temat Kosmosu.

Każdego tygodnia poznawaliśmy nowe litery i utrwalaliśmy je na różne sposoby. Dowiedzieliśmy się także dużo o zasadach zdrowego żywienia. Uczyliśmy się liczyć i układać rytmy za pomocą owoców. Udało nam się również samodzielnie przygotować pyszne i soczyste szaszłyki.

3 listopada 2022
Magdalena Jaszczuk
Przejdź do - Wrzesień z życia Krasnala

Wrzesień z życia Krasnala

Po długooczekiwanym wakacyjnym odpoczynku, z piekną opalenizną, wracamy do przedszkolych murów.  Jest to czas kiedy poznajemy siebie wzajemnie, poniewaz grupa Krasnali połączyła sie z grupą Wróbelków.

Podczas zajęć Nasz grupa codziennie się integruje. Razem śpiewamy, malujemy i bawimy się. Zauważamy pierwsze oznaki nadchodzącej Jesieni. Uczymy się segregować, liczyć i układać rytmy.

W tym miesiącu obchodziliśmy również "Dzień w Piżamy", przy okazji którego zbieraliśmy pieniądze dla dzieci chorych na choroby onkologiczne. 30 wrzesnia swoje święto mieli wszyscy Chłopcy,  przy tej okazji obchodziliśmy również "Dzień Muchy". Nie zabrakło tez czasu na wspólny wyjazd do sali zabaw.

4 października 2022
Magdalena Jaszczuk