Jesteś tutaj: Start / Rok szkolny 2022-2023

Rok szkolny 2022-2023

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

W krainie baśni- Czerwony Kapturek

Zdrowo i kolorowo!

26 stycznia 2023
Sylwia Radzikowska i Monika Lipińska
Czytaj więcej o: Zdrowo i kolorowo!
Przejdź do - "Planeta ma znaczenie"!

"Planeta ma znaczenie"!

Dziękujemy wszystkim naszym uczniom i przedszkolakom za zaangażowanie w projekcie "Planeta ma znaczenie"w ramach którego nasza placówka zbiera baterie i telefony. Wśród wszystkich osób, które przyniosły telefony odbyło się losowanie nagród. Oto wyniki losowania: Wiktor Pawłowski, Zofia Pawluk, Maria Chacińska.

5 stycznia 2023
Katarzyna Szakoła
Czytaj więcej o: "Planeta ma znaczenie"!
Przejdź do - Wielki sukces naszych przedszkolaków!!!

Wielki sukces naszych przedszkolaków!!!

Wielki sukces naszych przedszkolaków!!! Dzieci z grup "Pszczółki" i "Żabki" zajęły I miejsce w ogólnopolskim konkursie "Nakrętkowy zawrót głowy" zorganizowanym w ramach projektu "Działaj z Impetem". Nagrodą w konkursie jest mata edukacyjna z kartami do gry, zgniatarka do butelek oraz imPETowe poduszki dla każdego przedszkolaka ze zwycięskiej grupy.
Gratulujemy!!!
21 grudnia 2022
Przejdź do - Koncert grupy muzycznej "Limbos"

Koncert grupy muzycznej "Limbos"

Dnia 13 grudnia br. dzieci z Przedszkola Samorządowego w Mordach uczestniczyły w koncercie grupy muzycznej "Limbos", pt.: "Polskie tematy muzyczne".

Uczestnicy koncertu z uwagą wysłuchali "Mazura", tańca narodowego z opery "Straszny dwór" Stanisława Moniuszki, "Baśniowej melodii" z dziejów muzyki dawnej i "Walca a-moll" Fryderyka Chopina. Młodzi melomani poznali także wybrane utwory z polskiej popularnej muzyki rozrywkowej, m.in.:  "Już nie zapomnisz mnie" Henryka Warsa, "Tango milonga" Jerzego Petersburskiego czy "Podróż za jeden uśmiech" Jerzego "Dudusia" Matuszkiewicza.

13 grudnia 2022
Czytaj więcej o: Koncert grupy muzycznej "Limbos"

W krainie zabawy!