Jesteś tutaj: Start / Grupy / 5 latki / Bal karnawałowy!!!

Bal karnawałowy!!!

13 lutego 2021

Karnawał to czas zabawy także dla najmłodszych!

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sali i skoczna muzyka– w takiej atmosferze 12 lutego bawiły się dzieci z grup "Pszczółki" i "Żabki". Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Przygotowania do niego trwały od kilku dni. Dzieci, wspólnie z wychowawcami, wykonały dekorację sali- wesołe klauny, błyszczące balony oraz kolorowe okna wprowadziły wszystkich w radosny klimat zbliżającego się balu.

W piątek już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, pirata, policjantów, Spider-Mana, Iron Mana ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki z dumą prezentowały swoje stroje oraz z wielką ochotą uczestniczyły w tańcach i zabawach. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń!

Aż szkoda, że następny bal dopiero za rok! Śmiech