Dla Babci i Dziadka!

22 stycznia 2021

Dzieci z grup "Żabki" i "Pszczółki" wspólnie z wychowawcami zorganizowały występ z okazji święta Babci i Dziadka.

Jest to dzień niezwykły nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków - pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. Przedszkolaki przygotowały piękne wierszyki, piosenki oraz inscenizację wiersza Juliana Tuwima "Rzepka", z podziałem na role, wykorzystaniem kostiumów i rekwizytów. Poprzez to mogły podziękować kochanym babciom i dziadkom za miłość i troskliwe serce.

Ze względu na sytuację epidemiczną oraz obostrzenia panujące w przedszkolu, babcie i dziadkowie nie mogli obejrzeć występu w przedszkolu na żywo, jak to bywało każdego roku. W związku z tym przedstawienie zostało nagrane i w formie płyt przekazane Babciom i Dziadkom w dniu ich święta. Dodatkowo dzieci przygotowały drobne upominki dla swoich bliskich.

link do występu: "Dzień babci i Dziadka"