Mikołajki 4.12.2020r.

4 grudnia 2020

Za oknem mróz a tymczasem w naszym przedszkolu zapanowała ciepła atmosfera przepełniona oczekiwaniem na niezwykłego gościa. To właśnie tego dnia miał nas odwiedzić Święty Mikołaj! Przygotowania do tej wizyty trwały już od kilku dni. Sale przedszkolne zostały pięknie udekorowane a choinki przystrojone. Dzieci przygotowały dla Mikołaja piosenki oraz kolorowe prace w podziękowaniu za wizytę oraz przyniesione prezenty. Oczekując na gościa, wszystkie dzieci zostały zaproszone do obejrznia przedstawienia on-line pt. "Lodowa Kraina". Uśmiech nie schodził im z twarzy co jest najlepszą recenzją obejrzanego spektaklu.

Chwilę póżniej pojawił się długo wyczekiwany gość. Święty Mikołaj odwiedził każdą grupę i zostawił prezenty dla wszystkich dzieci. Zdjęcia zrobione z Mikołajem, na pewno będą wspaniała pamiątką tego dnia. Dzieci jeszcze długo zerkały przez okno z nadzieją, że ponownie zobaczą naszego gościa i pomachają mu na pożegnanie Uśmiech

cc x

Sylwia Radzikowska