Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Kliknij na wybraną część obrazka

 


LISTA DZIECI PRZYJETYCH DO PRZEDSZKOLA SAMORZĄDOWEGO -  ROK SZKOLNY 2021/22

Grupa 3 latki A        
LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ Grupa 3 latki B
1. A ,,3 latki" Borowski  Ignac  LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ
2. A ,,3 latki" Chacińska Maria 1. B ,,3 latki" Adamczyk Feliks
3. A ,,3 latki" Lipińska Weronika 2. B ,,3 latki" Daniluk Katarzyna
4. A ,,3 latki" Lipiński Oliwier 3. B ,,3 latki" Gmaj Hanna
5. A ,,3 latki" Nowosielski Szymon 4. B ,,3 latki" Jastrzębska Pola
6. A ,,3 latki" Pawłowski Wiktor 5. B ,,3 latki" Karniszewski Alan
7. A ,,3 latki" Płochocka Julia 6. B ,,3 latki" Kazmierczuk  Maciej
8. A ,,3 latki" Sarnowski Szymon 7. B ,,3 latki" Kędzierska Kaja
9. A ,,3 latki" Skolimowska Liliana 8. B ,,3 latki" Kiepuszewska Natalia
10. A ,,3 latki" Staniszewski Antoni  9. B ,,3 latki" Madej Jan
11. A ,,3 latki" Walczuk Antoni 10. B ,,3 latki" Malińska Iga
12. A ,,3 latki" Wardziak Julia 11. B ,,3 latki" Ostas Nina
13. A ,,3 latki" Ziółecka  Lena 12. B ,,3 latki" Pałka Hanna
        13. B ,,3 latki" Prekurat Zuzanna
        14. B ,,3 latki" Wardziak Ewa
        15. B ,,3 latki" Żochowski Mateusz
GRUPA 4 LATKI A        
LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ 13. A ,,4 latki" Matejczuk Mikołaj
1. A ,,4 latki" Adamczuk Tymoteusz 14. A ,,4 latki" Matejczuk Apolonia
2. A ,,4 latki" Chacińska Paulina 15. A ,,4 latki" Pałka  Mikołaj
3. A ,,4 latki" Chodowiec Filip 16. A ,,4 latki" Pawluk Zofia
4. A ,,4 latki" Czapski  Igor 17. A ,,4 latki" Pawluk Julita
5. A ,,4 latki" Długołędzka Julia 18. A ,,4 latki" Rombel Aleksander
6. A ,,4 latki" Fiuk Kuba 19. A ,,4 latki" Rytel Małgorzata
7. A ,,4 latki" Gałecka Aleksandra 20. A ,,4 latki" Skolimowski Szymon
8. A ,,4 latki" Jędrasiewicz Lena 21. A ,,4 latki" Śmieciuch  Cezary
9. A ,,4 latki" Karczewska Maja 22. A ,,4 latki" Zdziebłowska Emilia
10. A ,,4 latki" Lipińska Kaja 23. A ,,4 latki" Żylak Daniel
11. A ,,4 latki" Łazowska Wiktoria        
12. A ,,4 latki" Marczuk Michał        
               
Grupa 5 latki A Grupa 5 latki B
LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ
1. A "5 latki" Czapski Mikołaj 1. B ,,5 latki " Chaciński Błażej
2. A "5 latki" Kamińska Nikola 2. B ,,5 latki " Ciborowska Amelia
3. A "5 latki" Kiepuszewski Szymon 3. B ,,5 latki " Cichało Piotr
4. A "5 latki" Lipiński Alan 4. B ,,5 latki " Czarnocka Liliana
5. A "5 latki" Łupiński Bartosz 5. B ,,5 latki " Głuchowska Zofia
6. A "5 latki" Marczuk Stanisław 6. B ,,5 latki " Gmitrzuk Zuzanna
7. A "5 latki" Mikołajczuk Michał 7. B ,,5 latki " Kokieć Filip
8. A "5 latki" Paprocka Magda 8. B ,,5 latki " Lipińska Paulina
9. A "5 latki" Skwierczyński Alan 9. B ,,5 latki " Maleszewska Natalia
10. A "5 latki" Stokowski Bartosz 10. B ,,5 latki " Matłacz Anna
11. A "5 latki" Wakuła Maja 11. B ,,5 latki " Nasiłowski Kacper
12. A "5 latki" Wereda Piotr 12. B ,,5 latki " Pawłowski  Igor
13. A "5 latki" Zabielski Piotr 13. B ,,5 latki " Wardziak Adam
        14. B ,,5 latki " Ziółecka Alicja
        15. B ,,5 latki " Żuk Natalia
               
Grupa 6 latki A Grupa 6 latki B
LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ LP GRUPA NAZWISKO IMIĘ
1. A "6 latki" Chaciński Antoni 1. B "6 latki " Czarnocka Anna
2. A "6 latki" Cyprjaniuk Aleksandra 2. B "6 latki " Czarnocka Gabriela
3. A "6 latki" Czarnocka Malwina 3. B "6 latki " Gmaj Gabriela
4. A "6 latki" Daniluk Maja 4. B "6 latki " Jędrasiewicz Mikołaj
5. A "6 latki" Kisielińska Maja 5. B "6 latki " Kędzierska  Antonina
6. A "6 latki" Kołtuniak Jan 6. B "6 latki " Kędziora Anna
7. A "6 latki" Korczak Kornelia 7. B "6 latki " Kosyl Kordian
8. A "6 latki" Kowalczyk Franciszek 8. B "6 latki " Madej Hanna
9. A "6 latki" Litwiniuk Kacper 9. B "6 latki " Majchrzak Lena
10. A "6 latki" Miazga Maja 10. B "6 latki " Michalak Marcelina
11. A "6 latki" Ogrodniczuk Lena 11. B "6 latki " Ostojski Kacper
12. A "6 latki" Pałka Wiktoria 12. B "6 latki " Radomyska Amelia
13. A "6 latki" Skolimowski Filip 13. B "6 latki " Skulimowska Antonina
14. A "6 latki" Skorupska Paulina 14. B "6 latki " Szakoła Antonii
15. A "6 latki" Tarkowska Dominika 15. B "6 latki " Żochowska Maja
16. A "6 latki" Waszkiewicz  Oliwier  16. B "6 latki " Żylak Potr

 


 

Rozkład odjazdów PKS Łosice od 01.02.2021 do odwołania

(w każdej chwili może nastąpić zmiana-

obecnie jeden autobus dowozi i odwozi dzieci w kierunku Czepielin, Wólka Soseńska, Wojnów)

Wyjazd dzieci ze szkoły

Kierunek

Przyjazd dzieci do domu

13.00

Czepielin

13.15

13.35

Wólka Soseńska

13.50

14.00

Wojnów

14.20

 


26.01.2021 r W dniu 26 stycznia 2021 r. decyzją SANEPID-u przedszkolaki z oddziału pięciolatki "B" zostały poddane obowiązkowej kwarantannie. Kwarantanna potrwa do 1 lutego 2021 r.


25.01.2021Zgodnie z decyzją SANEPID-u od 25 stycznia do 1 lutego na kwarantannie przebywają przedszkolaki z oddziału "Pięciolatki A".


25.01.2021 r. Czterolatki "A" i pięciolatki "B" maja nadzór epidemiologiczny. W związku z tym proszę by rodzice uważnie obserwowali zdrowie dzieci i w razie zauważenia jakichkolwiek zmian kontaktowali się z lekarzem rodzinnym. Przedszkolaki z tych grup uczęszczają do przedszkola. Proszę o nieposyłanie dzieci z objawami przeziębienia do szkoły..

 

W okresie nadzoru  Inspekcja sanitarna posiada kontakty do uczniów objętych tym nadzorem.

 

Zaleca się w tym okresie”

 

  • monitorowanie stanu zdrowia poprzez pomiary temperatury dwa razy dziennie oraz kontrolowanie stanu zdrowia. Jeśli ulegnie on pogorszeniu, należy skontaktować się z inspekcją sanitarną oraz z lekarzem POZ. Niezbędne jest także natychmiastowe informowanie sanepidu o jakichkolwiek objawach złego samopoczucia czy pogorszenia stanu zdrowia.

 

 


 

Witamy na stronie Przedszkola Samorządowego w Mordach. 

W przypadku przejścia na nauczanie zdalne  dalej obowiązuja informacje na stronie: http://przedszkole.zdalnemordy.pl


W dniu 20 stycznia 2021 roku przedszkolaki z grup czterolatków "A" z wychowawczynią Beatą Florczykiewicz wystąpili onilne z koncertem dla swoich babć i dziadków.

 


Skrzaty, Smerfy i Wróbelki Babciom i Dziadkom


Sześciolatki Babciom i Dziadkom

 


Świąteczne piosenki przedszkolaków


 

 

Przedszkole „rusza” w dniu  1 września  2020 r. o godz. 7.00

W przeddzień, 31 sierpnia, spotkanie zapoznawcze dzieci i rodziców 3-latków w budynku „C” przy ulicy 11 Listopada 2. Rodzice ( wskazany tylko jeden) obowiązkowo w maseczkach. Obowiązkowa dezynfekcja rąk (tylko dorośli). Wejście 1 i 2 (informacje na drzwiach).

Pozostałe dzieci przychodzą do przedszkola 1 września.

Obuwie na zmianę na białych podeszwach!

 

Grupy:

 

Grupa

Lokalizacja

Wychowawca i pomoc

3-latki B

Budynek C – 11 Listopada 2

Ewa Wyrozębska

3-latki A

Budynek C – 11 Listopada 2

Katarzyna Kulik

4-latki B

Budynek A – Kilińskiego 13 sala nr 10 i 10a

Beata Florczykiewicz

5-latki A

Budynek A – Kilińskiego 13  sala nr 11

Monika Lipińska

5-latki B

Budynek A – Kilińskiego 13 sala nr 12

Sylwia Radzikowska

6-latki A

Budynek A – Kilińskiego 13 sala nr 13

Grażyna Serzysko

6-latki B

Budynek A – Kilińskiego 13 sala nr 14

Katarzyna Szakoła

 

Grupy:

 

3-latki A,        3-latki B                      4-latki A                          4-latki B

 

5-latki A           5-latki B                     6-latki A                          6-latki B

 

W dniach 1- 5 września br. (drugi termin:  18-22 września) Podpisywane będą umowy o korzystaniu z przedszkola.

DRUK UMOWY TUTAJ

Opłaty: pełne wyżywienie  6 zł;

Czas pobytu ponad podstawę programową (8.00 – 13.00)  - 1 zł za każdą rozpoczętą godzinę.

Najnowsze zalecenia MEN i GIS dotyczące przedszkoli z 25 sierpnia 2020 r.